Dzisiaj jest poniedziałek, 06 lipca 2020 r., 188 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | KULTURA | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ
III Forum Przedsiębiorczości w Gminie Gniewoszów
Dodał: MaG, 02-10-2019 07:31, odsłon: 914
fot.PUPK
fot.PUPK

Pod koniec września w urzędzie gminy Gniewoszów odbyło się spotkanie w ramach III Forum Przedsiębiorczości. Organizatorem wydarzenia był Powiatowy Urząd Pracy w Kozienicach oraz Gmina Gniewoszów.

W spotkaniu uczestniczyła grupa kilkunastu przedsiębiorców z terenu gminy Gniewoszów, dla których organizatorzy przygotowali prelekcje dotyczące wsparcia prowadzenia działalności gospodarczej.

 

Na początku przybyłych powitali Wójt Gminy Gniewoszów Marcin Gac oraz Zastępca Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Kozienicach Krzysztof Zając. Panel prezentacji rozpoczął Naczelnik Wydziału Centrum Aktywizacji Zawodowej PUP Andrzej Spytek, który przedstawił wachlarz możliwości i usług Powiatowego Urzędu Pracy wspierających przedsiębiorców z terenu Powiatu Kozienickiego.

 

Po tym Iwona Łabuszewska - Kierownik Samodzielnego Referatu Inspektoratu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Kozienicach – zaprezentowała i omówiła nowe zasady ustalania podstawy wymiaru składek tzw. „Małego ZUS-u”. Następnie przedstawicielki Urzędu Skarbowego w Kozienicach: Monika Michalska, Sylwia Wojtasik i Aneta Janeczek-Karaś przedstawiły najnowsze zmiany i rozwiązania w zakresie podatkowym. Mówiły m.in. o: białej liście podatników VAT, pliku JPK VAT, mechanizmie podzielonej płatności, a także indywidualnych mikrorachunkach podatkowych dla każdego podatnika.

 

 

Panel prezentacji zakończyli przedstawiciele Fundacji na Rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa: Witold Makulski i Aneta Kibler, którzy przedstawili ofertę i możliwości pozyskania pożyczek dla przedsiębiorców w ramach programu Jeremie2. Tuż po prezentacjsch odbyły się indywidualne konsultacje przedsiębiorców z przedstawicielami prezentujących się instytucji, zaś Powiatowy Urząd Pracy w Kozienicach wykorzystał ten czas zbierając opinie w formie ankiet, na temat potrzeb lokalnych przedsiębiorców.

 

- Było to pierwsze z cyklu spotkań z pracodawcami na terenie powiatu kozienickiego organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Kozienicach wspólnie z poszczególnymi gminami powiatu. Kolejne spotkania odbędą się w dniach 14-21 października br. w ramach Europejskich Dni Pracodawców 2019. – informuje Krzysztof Zając zastępca dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy

    
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Fot.Urząd Gminy Garbatka - Letnisko
Od 3 lipca nad bezpieczeństwem osób korzystających z kąpieliska na terenie Gminnego Ośrodka Wypocz...
Fot. Facebook - Policja Kozienice
Wakacje to czas wytężonej pracy policjantów, którzy dokładają wszelkich starań, aby zapewni...
Fot. Damian Latos/Agencja Arpass
Przy zachowaniu odpowiednich środków ostrożności szpital w Kozienicach realizuje obecnie świadczen...
Fot. Facebook - Kortez
W muszli koncertowej w Kozienicach,  w piątek 7 sierpnia 2020 roku o godzinie 21 odbędzie się koncer...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook