Dzisiaj jest środa, 23 października 2019 r., 296 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | KULTURA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | PRZETARGI
Fabryka Domów Bogucin
Wkrótce Dzień Kobiet. Sprawdzamy jak będzie obchodzony w powiecie kozienickim
Dodał: KamZap, 01-03-2019 13:14, odsłon: 2549
Pixabay.com
Pixabay.com

Za tydzień Dzień Kobiet. Z tej okazji we wszystkich gminach powiatu kozienickiego organizowane są specjalne wydarzenia bogate w szereg różnych atrakcji. Na naszej stronie znajdziecie je wszystkie w jednym miejscu.

Garbatka-Letnisko

Gminny Dzień Kobiet w Garbatce obchodzony będzie w czwartek 7 marca o godzinie 17:00 w Publicznej Szkole Podstawowej. Dla Pań wystąpi Zespół Tropical Band z Garbatki-Letnisko, który tworzą Adrian Żak, Jacek Papielski, Tomasz Kubiak, Mariusz Kwaśnik oraz Łukasz Nowak. Ponadto na ten wieczór przygotowano słodki poczęstunek oraz niespodzianki.

Głowaczów

W piątek 8 marca o godzinie 17:00 w hali sportowej w Brzózie (Aleja Lipowa 4) zorganizowany zostanie Gminny Dzień Kobiet. Specjalnie z okazji ich święta przed Paniami wystąpi znany parodysta i kabareciarz Stan Tutaj. Na wszystkie Panie czekać będzie również słodki poczęstunek. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.


Gniewoszów

Panie z gminy Gniewoszów swoje święto będą uroczyście obchodziły w piątek 8 marca o godzinie 17:00 w stołówce Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gniewoszowie. Przed gośćmi wystąpią uczniowie z ZSP oraz Alina Trzeciak-Taryma, wokalista, poetka i kompozytorka z Warszawy. Tutaj również zaplanowano słodki poczęstunek i niespodzianki.


Grabów nad Pilicą

We wtorek 5 marca o godzinie 15:30 w budynku Zespołu Szkół w Grabowie nad Pilicą specjalnie dla Pań odbędzie się koncert męskiej części uczniów tej placówki. Po koncercie dla wszystkich zainteresowanych zorganizowany zostanie turniej tenisa stołowego o Puchar Wójta.


Kozienice

Burmistrz gminy Kozienice z okazji „Dnia Kobiet” zaprasza wszystkie Panie, ale nie tylko, na koncerty skrzypka Tomasza Dolskiego, które odbędą się w czwartek 7 marca w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach o godzinie 17:30 i 20:00. Szczegóły TUTAJ.


Dwa dni później w Kozienickim Domu Kultury odbędą się warsztaty z samoobrony dla kobiet prowadzone przez nauczycieli z kozienickiej szkoły Wing Tsun Kung Fu. Więcej o tym przeczytacie TUTAJ.

Ponadto warto wspomnieć, że w dniach 8-9 marca Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu przygotowała szereg promocji dla kobiet. Możecie zapoznać się z nimi TUTAJ.

Magnuszew

Gościem specjalnym Gminnego Święta Kobiet w Magnuszewie będzie kapela „Góralska Hora”. Koncert odbędzie się w niedzielę 3 marca o godzinie 17:00 w sali konferencyjnej urzędu gminy w Magnuszewie.


Sieciechów

Uroczyste świętowanie Dnia Kobiet w gminie Sieciechów odbędzie się również w niedzielę 3 marca o godzinie 14 w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zajezierzu. Organizatorzy zapewniają wiele niespodzianek i atrakcji takich jak: wizyta profesjonalnej kosmetyczki, fryzjerki czy florystki. Oprócz tego Pani ginekolog poradzi jak badać piersi. Będzie również słodki poczęstunek i niespodzianki do wygrania. Wstęp 15 złotych od osoby. Więcej informacji pod numerem 695-615-426.

Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
A jak będzie obchodzony Dzień Mężczyzn? Pytam się, ponieważ widzę tu jakąś dyskryminację ze względu na płeć! Przypominam organizatorom wszelakich imprez z okazji Dnia Kobiet, że Dniem Mężczyzn jest 10 marca. Czekam na ogłoszenia gdzie i co się z tej okazji będzie działo. Jak równouprawnienie to równouprawnienie.
02-03-2019, 17:12:49
+ 5
0
odpowiedz
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Chętnych do zagrania w filmie nie brakowało. Zdjęcia do filmu fabularnego, krótkometrażowego pt. &...
PGE Obrót, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, uruchamia mobilny punkt obsługi. ...
Fot. Stanisław Błażyński/UGG
Po raz kolejny w piękną słoneczną niedzielę 20 października w Oleksowie, odbyły się uroczystości patrioty...
fot.archiwum
Samorząd Mazowsza zamierza odkupić od Nadleśnictwa Zwoleń działkę, na której wybudowana zostanie n...

Kronika
Zobacz więcej

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:Ostatnie komentarze
Zobacz więcej
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
Powiat Kozienicki
Zobacz więcej
Garbatka-Letnisko
Zobacz więcej
MCSW
Zobacz więcej
WszystkoBlisko - sklep internetowy
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Kozienice24 to niezależne media elektroniczne w Kozienicach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
E-mail: reklama@arpass.pl lub tel: 500-304-413
facebook